KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7641150
nr 764 1150
Gouache
Signerad Im Sanegra, Ubud, Bali, ramens innermått: 40x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:39:47
6/6 01:53:52
Gouache